Слухати

Генерал-полковник РФ Ткачов не виключає, що судитиметься з «Інсайдер» та Bellingcat

09 грудня 2017 - 13:29
Він хоче, щоб журналісти-розслідувачі довели те, що написали
Генерал-полковник РФ Ткачов не виключає, що судитиметься з «Інсайдер» та Bellingcat / Новини на Громадському радіо

Генерал-полковник Микола Ткачов не виключає, що подасть до суду на інтернет-видання «Інсайдер» та портал Bellingcat, які заявили про те, що ідентифікували ключового фігуранта справи MH17 і ним ніби є саме він. Про це Ткачов розповів в інтерв’ю «Новой газете».

«Вони, блін, там понаписували такого, навидумували на всю країну! Я тут пораджуся з хлопцями і придумаю, що робити. Нехай вони там [в Bellingcat і Insider] тепер похвилюються. Я, напевно, буду з ними судитися. Нехай доведуть хоч щось з того, що придумали!» — сказав Микола Ткачов.

Напередодні Тhe Insider та Bellingcat заявили, що ключовий фігурант справи MH17 — російський генерал-полковник, головний інспектор Центрального військового округу Росії Микола Федорович Ткачов. 

Так, 28 вересня 2016 року, Спільна слідча група, яка розслідує авіакатастрофу, попросила допомогти впізнати людей, які можуть мати відношення до справи. Один з них мав позивний «Дельфін», а в перехоплених телефонних розмовах до нього зверталися «Микола Федорович».

За допомогою відкритих джерел журналісти з’ясували, що Микола Федорович Ткачов — єдиний серед нині живих російських генералів з цими ім’ям та по батькові.

Щоб порівняти голос Ткачова з голосом «Дельфіна» кореспондент The Insider сказав генералу, що хоче зробити з ним інтерв’ю про Суворовське училище.

Після цього журналісти замовили дві незалежні експертизи для порівняння голосів в США і Литві. В обох випадках експерти прийшли до висновку, що ймовірність збігу дуже висока.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+