Слухати

Глава комісії МОК заявив про спроби стеження з боку РФ

09 грудня 2017 - 18:45
Дисциплінарна комісія МОК розслідувала звинувачення в систематичному застосуванні допінгу російськими спортсменами
Глава комісії МОК заявив про спроби стеження з боку РФ / Новини на Громадському радіо

Влада РФ намагалася вести стеження за дисциплінарною комісією Міжнародного олімпійського комітету (МОК), яка розслідувала звинувачення в систематичному застосуванні допінгу російськими спортсменами. Про це заявив глава комісії Самуель Шмід в інтерв’ю газеті Aargauer Zeitung.

Колишній міністр оборони Швейцарії та екс-президент цієї країни зазначив, що перш ніж приступати до роботи, комісія вжила заходів безпеки.

Зокрема, за його словами, члени комісії працювали за комп’ютерами, які не були під’єднані до Інтернету. Також члени комісії не брали з собою на засідання електронні пристрої, опускали зовнішні жалюзі, перевіряли приміщення на предмет прослуховуючих пристроїв. «Ми не хотіли потрапити на своїй наївності», — заявив Шмід.

Однак, за словами Самуеля Шмідта, під час однієї з конференцій Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) в одному готелі з делегацією МОК оселилися співробітники російських спецслужб.

«Тоді стало зрозуміло, що ми є конкретною метою», — заявив Шмід.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, російську збірну відсторонили від участі у зимових Олімпійських іграх 2018 року, які пройдуть у Південній Кореї з 9 по 25 лютого. Разом з тим, Міжнародний Олімпійський Комітет допустив окремих російських спортсменів до участі в Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+