Слухати

З Києва вирушив потяг єднання «Труханівська Січ» (ВІДЕО)

09 грудня 2017 - 16:18
Це вже ювілейний, десятий, залізничний маршрут

Вчора, 8 грудня, з Києва вирушив потяг єднання «Труханівська Січ» — «Рiздвяній потяг св. Миколая». Це вже ювілейний, десятий, залізничний маршрут.

Як відзначають організатори, діти з усіх регіонів України побувають у різних куточках держави, їдучи зі Сходу на Захід.

«В Чигирині ми будемо у резиденції Св. Миколая… Ми зберемо подарунки від Св. Миколая, передамо Св. Миколаю трошки подарунків, що прийшли зі Сходу, для Черкащини, для центру України, І відповідно, візьмемо ті подарунки, які ми далі будемо везти на Хмельниччину, Львівщину, Тернопільщину…», — розповів співорганізатор Потягу єданння «Труханівська січ» Микола Бондар.

Нагадаємо, перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» з Києва на Схід України вирушив 20 квітня 2016 року.

Раніше співорганізатор Потягу єданння «Труханівська січ» Микола Бондар в ефірі Громадського радіо підкреслив, що цей потяг — це більше ніж поїздка на схід, це тестовий потяг і зі сходу він має їхати на захід, адже у нас є проблеми не лише на сході, а й на заході, на півночі, півдні,

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+