Слухати

Фільм  про атовців - не єдиний, показ якого скасували під час «Артдокфесту» в Москві - режисер / Новини на Громадському радіо

Фільм про атовців - не єдиний, показ якого скасували під час «Артдокфесту» в Москві - режисер

10 грудня 2017 - 19:55
Також сьогодні було скасовано показ фільму про Мустафу Джемілєва

«Артдокфест» — це перший фестиваль , де планували показ фільму  про атовців «Війна заради миру».

Перегляд фільму мав відбутися сьогодні в Чеському центрі при посольстві Чехії в Москві, який є партнером міжнародного фестивалю документального кіно «Артдокфест» і другий рік надає площадку для показу не тільки чеського документального кіно, а й картин з інших країн.

Про це розповів Громадському радіо режисер фільму Євген Титаренко.

«Фільм зняли з показу, тому що погрози приходили на адресу організаторів фестивалю. Два дні повинен був йти показ. Один кінотеатр відмовився показувати наш фільм. Потім його повинні були показувати  в Чеському центрі при посольстві Чехії в Москві. Але почали приходити представники «ДНР»-«ЛНР» і забороняти й інші фільми. Фільм про Мустафу Джемілєва також зняли», — розповів він.

За словами Титаренка, це був перший фестиваль, де повинен був відбутися показ  фільму «Війна заради миру».

«Історія розвивається. Будуть інші фестивалі. Від Росії ми отримали велике промо через цей скандал  і світова прем`єра за нами. Цей фільм я знімав в 2014-15 роках. Я був в Пісках, на шахті Бутовці. Він про добровольців, звичайних людей, які пішли воювати», — додав Титаренко.

Читати:«Артдокфест»: показ української стрічки скасували, щоб уникнути «небажаних інцидентів».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+