Слухати

Боротьба з бідністю є головною у захисті прав людини в Україні - Гройсман

10 грудня 2017 - 12:33
Подолання бідності, боротьба з домашнім насильством, встановлення гендерної рівності і протидія дискримінації є пріоритетними напрямками у сфері захисту прав людини в Україні
Боротьба з бідністю є головною у захисті прав людини в Україні - Гройсман / Новини на Громадському радіо

Подолання бідності, боротьба з домашнім насильством, встановлення гендерної рівності і протидія дискримінації є пріоритетними напрямками у сфері захисту прав людини в Україні.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у зверненні до українців з нагоди Міжнародного дня прав людини, йдеться на Урядовому порталі.

«Пріоритетними темами захисту прав людини в Україні є подолання бідності, боротьба з домашнім насильством, встановлення гендерної рівності, рішуча протидія дискримінації різних форм», — зазначив глава уряду.

За його словами, влада неухильно долатиме перешкоди, аби громадяни могли пишатися своєю державою і вірити в торжество права та справедливості.

«Це є важливим завданням, для вирішення якого вже сьогодні нам потрібно закласти надійний правовий і політичний фундамент», — підкреслив Гройсман.

Він зауважив, що тема прав людини наскрізною ниткою проходить через усю історію України, як у часи становлення української культурної, а згодом політичної нації, так і нині — в добу вирішального вибору, який зробила Україна на шляху до європейської інтеграції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+