Слухати

Ера «Post-truth»: Як зрозуміти що реально, а що ні? / Новини на Громадському радіо

Ера «Post-truth»: Як зрозуміти що реально, а що ні?

11 грудня 2017 - 14:32
Запрошуємо на Дискусію від Громадського радіо 20 грудня о 18:30 в iHUB (Київ, вул. Хрещатик, 10). Вхід вільний за умови реєстрації

Щорічно Оксфордський словник називає найактуальніше слово. У 2014 році це був «вейпінг» (vape), в 2015-му словом року вперше став емодзі, який офіційно називається «обличчя зі сльозами радості». У 2016 році Oxford University Press обрало слово «post-truth», тобто «постправда».

Слово post-truth «описує або означає обставини, при яких об’єктивні факти є менш важливими при формуванні громадської думки, ніж заклики до емоцій і особистих переконань». 

Як в Україні з явищем постправди? Чому люди вірять емоціям, а не фактам? Чи існує різниця між соціальними мережами та професійними медіа, між блогерами й журналістами?

Про це і не тільки поговоримо з:
 — Роман Вінтонів (більше відомий як Майкл Щур), тележурналіст, ведучий Телебачення Торонто, член правління ПАТ НСТУ (tbt); 
 — Лариса Денисенко, правозахисниця, письменниця, радіоведуча Громадського радіо;

 — Татуся Бо блогерка, письменниця;
 — Юрій Макаров журналіст, телеведучий, член правління ПАТ НСТУ
 — Ірина Славінська авторка і ведуча на Громадському радіо, літературознавиця, перекладачка; 
 — Андрій Куликов, Член Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо.  

Потрібна реєстрація, кількість місць обмежена.

Подія в соціальній мережі Фейсбук 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+