Слухати

Французька «права» партія обрала нового лідера / Новини на Громадському радіо

Французька «права» партія обрала нового лідера

11 грудня 2017 - 09:06
Лоран Вок'є на посаді голови партії замінить екс-президента Ніколя Саркозі

Французька правоцентристська партія «Республіканці» обрала своїм головою Лорана Вок’є.

Лідера підтримали майже 75 відсотків членів партії, які взяли участь у виборах нового лідера 10 грудня, передає DW

Лоран Вок’є на посаді голови партії замінить екс-президента Ніколя Саркозі.

«Починається нова ера для правих… Ми переосмислимо та перебудуємо все. Це недвозначний сигнал: так, праві повернулися», — заявив Вок’є.

Оглядачі називають його погляди на ідентичність, безпеку та міграційну політику близькими до позицій правопопулістського «Національного фронту» Марін Ле Пен.

Серед іншого він виступає з антимігрантських, антиєвропейських та антиелітарних позицій та закликає до повернення авторитету держави та закону.

Також Вок’є закликає збільшити кількість поліцейських та місць в тюрмах, а також «звести імміграцію до мінімуму», встановити квоти на прийом біженців та переглянути правила надання притулку.

Сам Вок’є відкидає закиди щодо «вкрай правих» поглядів та каже, що виступає за середній клас та ЄС, проте з різними рівнями інтеграції та повагою до суверенітету країн-членів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+