Слухати

«Кіборги» у перший вікенд зібрали у прокаті понад 8 мільйонів гривень

11 грудня 2017 - 16:18
Продюсер фільму Іванна Дядюра заявила, що понад півмільйона гривень від касових зборів будуть перераховані на допомогу українським збройним силам
«Кіборги» у перший вікенд зібрали у прокаті понад 8 мільйонів гривень / Новини на Громадському радіо

Українська кінострічка «Кіборги», в перший вікенд зібрала 8,1 млн касових зборів. Про це заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

За словами Іллєнка, за перший тиждень показу фільм «Кіборги» зібрав більше касових зборів, ніж інші фільми, які вийшли в прокат паралельно.

«За перший вікенд військова драма «Кіборги» зібрала 8 млн 186 тис 701 грн. обігнавши «Дюнкерк» (7 млн 919 тис 845 грн.) і «Лють» (5 мдн 387 тис. 648 грн). Фільм подивилося 106 тисяч 350 глядачів. Цей фільм зараз дуже на часі, і я радий, що наш глядач так високо оцінив його. Для мене такий результат є оцінкою глядачами роботи Держкіно», — розповів Іллєнко.

Продюсер фільму Іванна Дядюра заявила, що понад півмільйона гривень від касових зборів будуть перераховані на допомогу українським збройним силам.

«Дуже приємно, що наш фільм побачило так багато глядачів, це означає, що в рамках соціальної ініціативи #ЯНебайдужий ми перерахуємо в фонд «Повернися живим» 531 тисяч 750 грн. Попереду ще кілька тижнів прокату, тому запрошуємо всіх в кінотеатри на фільм «Кіборги», — заявила вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+