Слухати

В окупований Донбас прибули ще 120 кадрових військових РФ, - розвідка / Новини на Громадському радіо

В окупований Донбас прибули ще 120 кадрових військових РФ, - розвідка

11 грудня 2017 - 13:58
Сьогодні на окупованих територіях Донецької та Луганської областей перебуває понад 3000 кадрових російських військових

На окуповану територію Донбасу прибули ще близько 120 кадрових російських офіцерів, повідомляє прес-служба Головного управління розсвідки Міністерства оборони.

Зазначається, що росіяни будуть обіймати командні посади в 1 та 2 армійських корпусах так званих «ДНР» та «ЛНР».

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький зазначив, що кадровими російськими військовими комплектуються посади командирів бригад, їх заступників та командирів батальйонів.

Сьогодні за даними воєнної розвідки на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України у складі терористично-окупаційних військ перебуває понад 3000 кадрових російських військових.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+