Слухати

Українські військові евакуювали тіло загиблого супротивника з «сірої зони»  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Українські військові евакуювали тіло загиблого супротивника з «сірої зони» (ВІДЕО)

11 грудня 2017 - 15:11
Провокацій під час евакуації не було, вона пройшла успішно

Українські військові отримали інформацію, що в «сірій зоні» знаходиться тіло загиблого бойовика, повідомляє Військове ТБ.

Боєць Владислав розповів, що також була команда дотримуватись режиму тиші, поки українські військові заберуть тіло загиблого супротивника. 

«Навіть, якщо це ворог — це людина, яку потрібно забрати. У нього є родина, діти. Супротивник, але все одно людина. З мертвого не спитаєш», — говорить Владислав.

«Якщо ближче до наших позицій, тоді виходимо ми», — додає його побратим. 

Українські військові чекають саперів, налагоджують контакт та вирішують чия сторона виходить на евакуацію.

Говоряться останні настанови. Зокрема Владислав зазначає: «Ніхто не відкриває вогонь. Лише за моєю командою Даю команду «стріляємо» - стріляємо».

Журналістам пояснює: «Ми себе страхуємо, щоб вони не зайшли далеко, щоб ми могли відповісти одразу ж» та додає: «Як вони нам не вірять, там і ми їм».

Командир групи «Евакуація 200» Віктор зазначив, що провокацій не було, евакуація тіло пройшла успішно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+