Слухати

Транзит нафти через Україну зріс завдяки Білорусії та Литві, - Михайло Гончар / Новини на Громадському радіо

Транзит нафти через Україну зріс завдяки Білорусії та Литві, - Михайло Гончар

12 грудня 2017 - 10:16
Енергетичний експерт Михайло Гончар пояснює, чому транзит нафтопродуктів через Україну у листопаді 2017 року в 8 разів більший, ніж рівно рік тому

У листопаді 2017 року через Україну пройшло 79 тисяч тон нафтопродуктів. 

«Сьогодні велика частина нафтового транзиту йде з Півночі на Підвдень. Маю на увазі білоруський нафтопереробний завод, який відвантажує нафту та мазут через українські порти. Також частково мова йде про Литву, де є нафтопереробний завод, що належить польській компанії «Орлен», який також використовує наші порти для постачання в, наприклад, Молдову. Це позитивні речі. Також уряд і минулого, і у вересні цього року знизив ставки портових зборів. Це стимулювало появи уваги з боку трейдерів», — пояснив енергетичний експерт Михайло Гончар в ефірі Громадського радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+