Слухати

В Росії заарештували прихильників Ісламської держави, які планували теракт, - РІА / Новини на Громадському радіо

В Росії заарештували прихильників Ісламської держави, які планували теракт, - РІА

12 грудня 2017 - 11:15
За даними Російської інформаційної агенції (РІА), у Москві затримали трьох вихідців із Середньої Азії за підозрою у плануванні теракту

В повідомленні ФСБ стверджується, що в арештованих знайшли бомби, два автомати АК-74, 60 набоїв, оборонна граната Ф1 та наступальна РГД, а також прекурсори, які використовуються для виготолвення вибухових речовин, — повідомляє РІА новости. 

«ФСБ РФ припинено діяльність глибоко законспірованої терористичної групи міжнародної терористичної організації» Ісламська держава, яка планувала провести терористичні акти, в тому числі за участю терористів-смертників, в Москві під час новорічних свят і виборів президента. Керівництво виявленого осередку здійснювалося ватажками з-за кордону», — йдеться в повідомленні.

Порушено кримінальну справу за статтею «сприяння терористичній діяльності», «організація терористичного угрупування» та «організація діяльності терористичної організації та участь в діяльності такої організації». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+