Слухати

Екс-заступник голови поліції безпеки Естонії очолить робочу групу по боротьбі з корупцією в Україні / Новини на Громадському радіо

Екс-заступник голови поліції безпеки Естонії очолить робочу групу по боротьбі з корупцією в Україні

13 грудня 2017 - 22:25
Навчати працівників НАБУ буде Ерік Хелдни

Робоча група під керівництвом Хелдни буде складатися з працівників поліції та прикордонної охорони і надасть підтримку НАБУ. Про це повідомляє прес-служба бюро.

«Головною метою розробленого за ініціативою Європейського союзу проекту EU Anti-Corruption Initiative in Ukraine (EUACI) 2017-2019 стане зменшення масштабів корупції в Україні, поширення  досвіду і впровадження практик, що знайшли широке поширення в Естонії», — йдеться в повідомленні.

Експертам мають розробити програму навчання і провести тренування в Києві та Талліні. Проект фінансується за рахунок коштів агентства розвитку Данії та за рахунок ресурсів розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ Естонії. Хелдна близько 20 років працював в правоохоронних органах і органах безпеки Естонії та має досвід співпраці з українськими правоохоронцями.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+