Слухати

НАЗК направило до суду протокол на співробітницю ДФС через придбання авто

13 грудня 2017 - 10:43
Протокол ще не є доказом правопорушення, наголошують у НАЗК
НАЗК направило до суду протокол на співробітницю ДФС через придбання авто / Новини на Громадському радіо

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо старшого ревізора-інспектора відділу перевірок фінансових операцій управління аудиту Державної фіскальної служби у Львівській області. 

Відповідне рішення було прийнято на засіданні НАЗК, повідомляє прес-служба.

«Уповноважена особа встановила, що суб’єкт декларування несвоєчасно повідомила Національне агентство  про суттєві зміни у майновому стані, які відбулися  у зв’язку з придбанням автомобіля», — пояснили у НАЗК.

У НАЗК зазначили, що складання протоколу і передача до суду ще не свідчить про правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, 12 грудня конкурсна комісія назвала імена нових членів НАЗК.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+