Слухати

Підвищення цін у маршрутках до 9 гривень безпідставне, - експерт / Новини на Громадському радіо

Підвищення цін у маршрутках до 9 гривень безпідставне, - експерт

13 грудня 2017 - 17:06
Вартість може зрости на 3%, а не у півтора-два рази

Підвищення цін у маршрутках до 8-9 гривень, про що заявляла Асоціація перевізників Києва, не є виправданим. Експерт науково-технічного центру «Психея» Геннадій Рябцев вважає заяви перевізників про намір підвищити ціни спекулятивними.

«Якщо нафтопродукти подорожчали на 15%, то це означає, що в найкращому разі ми матимемо десь 3-4% підвищення вартості перевезень, якщо їх пов’язувати безпосередньо лише з вартістю нафтопродуктів», — пояснює Геннадій Рябцев.

За останні декілька місяців нафтопродукти подорожчали близько на три гривні, що може призвести до подорожчання перевезень. Утім паливо – не єдина складова вартості проїзду, заявляє директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн .

«Навіть у таких, здавалося б залежних від цін на паливо галузях, як транспортна, частка пального у собівартості послуг не перевищує 20%. Значна складова — це технічне обслуговування, запчастини, зарплатня персоналу і ліцензії на перевезення», — каже він.

Нагадаємо, що у листопаді в мережах великих операторів АЗС ціни на бензин А-95 виросли до історично максимальних 29,99грн/л. Чи подорожчає життя через бензин читайте тут. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+