Слухати

Прокуратура закрила провадження проти екс-глави Донецької ОДА, якого підозрювали в сепаратизмі - ЗМІ

13 грудня 2017 - 16:25
Прокуратура закрила кримінальне провадження щодо екс-глави Донецької ОДА Андрія Шишацького, якого підозрювали в діяльності так званої «ДНР»
Прокуратура закрила провадження проти екс-глави Донецької ОДА, якого підозрювали в сепаратизмі - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Прокуратура закрила кримінальне провадження щодо екс-глави Донецької ОДА Андрія Шишацького, якого підозрювали в діяльності так званої «ДНР».

Про це повідомляє «Інтерфакс« з посиланням на постанову Донецької прокуратури.

«Кримінальне провадження за фактом участі колишнього глави Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького (липень 2011 — березень 2014 року) в діяльності «ДНР» закрито, оскільки досудове розслідування показало відсутність складу злочину», — йдеться в документі.

Там зазначається, що «ніяких об’єктивних даних», які вказували б на сприяння Шишацького у січні-квітні 2014 року проявам сепаратизму і створення на території Донецької області терористичної організації «ДНР», не встановлено.

«Склад кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України, в діях А.Шишацького відсутня», — сказано у рішенні прокуратури.

Згідно з постановою про закриття кримінального провадження, результати судово-лінгвістичної експертизи та інші зібрані докази не дають підстав пред’являти Шишацькому підозру.

Тому, за результатами проведеного досудового розслідування слідчим прийнято рішення про закриття вказаного кримінального провадження на підставі п.2ч.1 ст.284 КПК України за відсутністю в діях кримінального правопорушення.

Як повідомлялося, у вересні 2016 року розпочалося досудове розслідування щодо низки колишніх донецьких чиновників, підозрюваних в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

Крім Шишацького, перевірка проводилася щодо колишнього міського голови Донецька Олександра Лук’янченка, колишнього секретаря Донецької міської ради Сергія Богачева, екс-начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області Романа Романова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+