Слухати

Частина нардепів ігнорує допити у справі щодо розстрілів на Майдані - Горбатюк

14 грудня 2017 - 23:02
Деякі народні депутати не хочуть з'являтися на допити у справі щодо розстрілів на Майдані
Частина нардепів ігнорує допити у справі щодо розстрілів на Майдані - Горбатюк / Новини на Громадському радіо

Деякі народні депутати  ігнорують виклики на допити у справі щодо розстрілів на Майдані. У зв’язку з цим найближчим часом прокуратура оприлюднить прізвища цих людей. 

Про це розповів начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк  в програмі «Бацман» на телеканалі «112 Україна».

«Проблематика розслідування (справи про розстріли на Майдані – ред.) – величезна. Ми розслідуємо понад 3,5 тисячі злочинів. Ігор Мірошниченко тривалий час не з’являється (на допити – ред.), не дивлячись на десятки викликів. Бо він народний депутат, стосовно нього не можна застосувати привід. Напевно, він цим користується. Якщо я це озвучив, ми все-таки його допитаємо. Є ще низка інших нардепів, які також не з’являються, але, думаю, ми оприлюднимо ці списки. Треба на це реагувати, так не має бути. Я вам даю обіцянку, якщо не завтра, то у понеділок ми ці прізвища оприлюднимо», – зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+