Слухати

Майбутні креативні проекти втілюватиме новий власник вагонів київського метро / Новини на Громадському радіо

Майбутні креативні проекти втілюватиме новий власник вагонів київського метро

14 грудня 2017 - 18:17
«Дуже хотілося донести до потенційних покупців, що це може бути не тільки металобрухт» — прес-секретарка Київського метрополітену

У кожного вагону є термін експуатації. Коли цей термін закінчується, вагон подається на списання. Київрада підтверджує, що цей засіб можна списувати, перевіряються усі технічні характеристики, загалом процедура займає близько двох років. Раніше ця процедура передбачала друкування оголошень в газеті і тоді різні компанії викуповували списані вагони. 

«Але тоді не було системи електронних аукціонів, — розповідає прес-секретарка столичного метрополітену Наталя Макогон. — Метрополітен був першим серед тих, хто одразу вийшов на прозорі електронні закупівлі. І усі наші продажі ми так само почали виставляти через ProZorro Sale. Таких лотів було небагато. І зараз, мабуть, наш найбільший лот. 

Нагадаємо, метрополітен виставив на аукціон два списані вагони. Початкова ціна становила 400 тисяч грн. 

«Дуже хотілося донести до потенційних покупців, що це може бути не тільки металобрухт, — каже Наталя Макогон. — І вагони можна використати як якийсь креативний проект». 

Було три претенденти: дві компанії і одна фізична особа. Новий власник, Міхаель Гальпарін, запропонував найбільшу ціну. Усі дані, за словами прес-секретарки, перевірили юристи, і вже було підписано договір. Остаточна сума, за яку було придбано вагони, — 546 тисяч грн.

Представники метрополітену певні, що з двох списаних вагонів народиться новий креативний проект. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+