Слухати

Посли країн «Великої сімки» в Україні підтримують НАБУ та інші незалежні антикорупційні органи (ЗАЯВА)

14 грудня 2017 - 19:46
Посли країн «Великої сімки» в Україні висловили свою підтримку НАБУ та українським незалежним антикорупційним інститутам
Посли країн «Великої сімки» в Україні підтримують НАБУ та інші незалежні антикорупційні органи (ЗАЯВА) / Новини на Громадському радіо

Посли країн «Великої сімки» (G7) в Україні висловили свою підтримку Національному антикорупційному бюро України та українським незалежним антикорупційним інститутам.

Як йдеться в заяві G7, посли країн Великої сімки, продовжують підтримувати НАБУ.

«Незалежні антикорупційні інституції підтримують українські прагненнях реформ, довіру, та майбутнє як сучасної, процвітаючої та демократичної країни.»

Раніше ТСН з посиланням на джерела повідомила, що на закритій зустрічі послів G7 представниця Британії Джудіт Гоф, а також посол ЄС Хьюг Мінгареллі критикували директора НАБУ Артема Ситника за «надмірний піар».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+