Слухати

Путін заявив, що Україна увійшла до складу Російської імперії у 1645. Імперії тоді не існувало / Новини на Громадському радіо

Путін заявив, що Україна увійшла до складу Російської імперії у 1645. Імперії тоді не існувало

14 грудня 2017 - 14:27
Російський президент помилився у історичних датах під час щорічної прес-конференції

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що у 1645 році Україна увійшла до складу Російської імперії.

«Україна увійшла до складу Російської імперії у 1645 році. Трьома областями, якщо говорити сьогоднішньою мовою – Київ, Чернігів і сьогоднішній Житомир. У результаті знаходження у складі Російської імперії, навколо неї обростала територія за рахунок різних подій», — заявив Путін під час щорічної прес-конференції.

Однак у 1645 році більшість сучасних українських територій входили до складу Речі Посполитої.

Окрім того, виникнення Російської імперії засвідчено документами «правлячого Сенату» (державним органом, створеним російським царем Петром I) у  1721 році.Тобто на 76 років пізніше, ніж про це заявив президент Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+