Слухати

Росія може розмістити в Білорусі склади із військовою технікою

14 грудня 2017 - 16:51
Росія може розмістити склади з військовою технікою і зброєю в Білорусі на підставі угоди про забезпечення регіонального угруповання військ обох країн

Російська Федерація може розмістити склади з військовою технікою і зброєю в Білорусі на підставі угоди про забезпечення регіонального угруповання військ обох країн.

Про це повідомляє білоруське видання naviny.by.

14 листопада набула чинності угода між РФ і Білоруссю про спільне забезпечення регіонального угруповання військ обох країн. У документі йдеться, що дозабезпечення озброєнням і технікою білоруської частини регіонального угруповання військ організується Міноборони Росії за рахунок запасів армії в період наростання військової загрози союзній державі та у воєнний час. У даний період озброєння і техніка можуть переміщатися на склади в Білорусі.

Видання зазначає, що нечіткість понять «період наростання військової загрози» і «період безпосередньої загрози агресії» є насторожливим моментом, тому що теоретично військовий механізм може бути запущено без достатніх підстав.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+