Слухати

«Титанік» та «Супермена» визнали національним надбання США / Новини на Громадському радіо

«Титанік» та «Супермена» визнали національним надбання США

14 грудня 2017 - 18:46
25 стрічок доповнили «золотий запас» бібліотеки Конгресу до 725 кінотворів-національних надбань

Бібліотека Конгресу Сполучених Штатів оголосила список 25 фільмів, які цього року втрапили до національного реєстру американських фільмів. 

«Добірка фільмів до національного реєстру визначається їхньою важливістю для розвитку американського кінематографу і культурного та історичного спадку, — каже бібліотекарка Конгресу Карла Хейден. — Дуже важко обирати лише 25 стрічок кожного року, адже так багато чудових фільмів заслуговують цієї честі».

Обрані цього року фільми охоплюють період від 1905 до 2000 року. Це і блокбастери, і документальні стрічки, і німе кіно, і анімація, і короткий метр, і незалежне кіно, і навіть артгауз. 

Серед 25-ти обраних фільмів легендарні «Титанік» та «Супермен» 1978-го року. Також до списку втрапила перша робота режисера «Темного лицаря», «Інтерстеллару» та «Початку» — стрічка «Мементо» Крістофера Нолана. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+