Слухати

У Києві створять центр захисту тварин

14 грудня 2017 - 18:32
14 грудня депутати Київради затвердили програму про будівництво міського Центру захисту тварин
У Києві створять центр захисту тварин / Новини на Громадському радіо

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили міську цільову Програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних гуманними методами. Рішення підтримали 76 депутатів.

Про це повідмоляє прес-служба Київради.

«Відповідно до програми, у Києві розпочнуть будівництво міського центру захисту тварин європейського зразка та пунктів тимчасового утримання домашніх улюбленців. На реалізацію програми впродовж трьох років пропонується закласти понад 192 мільйони гривень. Основне завдання центру – утримання тварин, їхня  адаптація та влаштування безпритульних чотирилапих у сім’ї киян. Разом з тим, у рамках відповідної програми пропонується впровадити концепцію «Культурний вигул тварин у місті», удосконалити систему контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин, і продовжити роботу зі стерилізації безпритульних котів та собак”, — йдеться в повідомленні.

Важливим пунктом програми буде і просвітницька робота щодо запобігання жорстокому поводженню з тваринами. Плануються й ефективні інформаційно-освітні кампанії в школах щодо гуманного ставлення до чотирилапих друзів.

Схожа міська цільова програма діяла у столиці з 2012 до 2016 року. За цей період було стерилізовано майже 40 тисяч безпритульних тварин, тисячі були виловлені, вакциновані, врятовані та прилаштовані до нових власників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+