Слухати

В Раді зареєстрований законопроект, за яким журналісти будуть акредитуватися для кожної парламентської сесї

14 грудня 2017 - 16:03
Народна депутатка Вікторія Сюмар ініціювала законопроект № 7395, за яким представники ЗМІ будуть зобов'язані проходити акредитацію для роботи в парламенті кожної сесії ВР замість всього скликання
В Раді зареєстрований законопроект, за яким журналісти  будуть акредитуватися для кожної парламентської сесї / Новини на Громадському радіо

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 7395, за яким  будуть зобов’язані проходити акредитацію для роботи в парламенті кожної сесії ВР замість всього скликання. 

Ініціаторка - голова комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, депутатка від «Народного фронту» Вікторія Сюмар. 

«Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України проводиться прес-службою апарату ВРУ шляхом надання індивідуальних акредитаційних карток на кожну сесію чергового скликання Верховної Ради України або одноразових акредитаційних карток», — йдеться у документі.

Також планується зобов’язати органи державної влади та місцевого самоврядування друкувати офіційні видання виключно українською мовою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+