Слухати

В російському СІЗО перебуває українець, який потребує постійного лікування

14 грудня 2017 - 18:15
В СІЗО Санкт-Петербурга півтора року перебуває українець, який потребує постійної медичної допомоги

В  Санкт-Петербурзі в СІЗО вже півтора року перебуває громадянин України Володимир Гореліков. Йому, незважаючи на серйозні захворювання, не призначають лікування.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Чоловіка звинувачують за статтею 276 КК РФ (шпигунство) за злочин, який він нібито зробив у Криму ще  в 2011 році.

Співробітники ФСБ 24 квітня 2016 року вивезли кримчанина з Севастополя до Петербурга в спеціальне СІЗО ФСБ, і з тих пір він там знаходиться під вартою.

«У Горелікова цілий ряд серйозних захворювань, тому він потребує постійної медичної допомоги та прийому спеціальних ліків. До арешту севастополець переніс операцію на серці і лікував рак нирки. Майже півроку його адвокати  вимагали проведення медичного обстеження.

Однак російський суд вирішив, що виявлені у Гореліикова злоякісні пухлини на 3-й клінічній стадії не входять до переліку захворювань, які перешкоджають утриманню під вартою», — йдеться в повідомленні.

За інформацією родичів, лікування в СІЗО йому не призначають. Ліки рідні Горелікова передають йому самі. І з доставкою таких посилок періодично виникають затримки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+