Слухати

В столичному метрополітені можна буде безкоштовно зарядити мобільний / Новини на Громадському радіо

В столичному метрополітені можна буде безкоштовно зарядити мобільний

14 грудня 2017 - 17:47
Тестовий зарядний пристрій встановлено на станції метро «Золоті ворота»

Пункт заряджання мобільних пристроїв відкрито у вестибюлі біля кіоску з пресою на станції метро «Золоті ворота». Працюватиме він без вихідних з шостої ранку і до півночі, повідомляє інформаційний центр Київського метрополітену. 

Пункт на «Золотих воротах» — старт майбутнього проекту, що охопить і інші станції у разі набування популярності, зазначають реалізатори.

Київський метрополітен наголошує на тому, що якісна робота пункту передбачає відповідальність користувачів. Пасажири мусять дотримуватися правил експлуатації приладів і не залишати свої девайси без нагляду заради уникнення непорозумінь.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+