Слухати

Через агресію Росії ядерні сховища залишилися без належного контролю, — Клімкін / Новини на Громадському радіо

Через агресію Росії ядерні сховища залишилися без належного контролю, — Клімкін

15 грудня 2017 - 21:31
Клімкін прирівняв Росію до Північної Кореї, говорячи про загрози міжнародній безпеці

Два ядерні сховища та понад 1200 радіонуклідних джерел на окупованих територіях залишилися поза контролем української держави через агресію Російської Федерації.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив під час виступу на міністерському засіданні РБ ООН щодо Північної Кореї.

«Незаконна окупація Криму та російська агресія в Донбаському регіоні України, що ще триває, залишили в Севастополі дослідницький реактор із низьким вмістом збагаченого урану, два ядерні сховища та понад 1200 радіонуклідних джерел без належного контролю українського національного регулятора», — заявив Клімкін.

Читайте також: Конфлікт на Корейському півострові може вбити 300 тисяч людей

Він додав, що «окупація території України ядерною державою призвела до де-факто розширення географічної зони ядерної зброї».

Клімкін зазначив, що Росія і Північна Корея загрожують системі міжнародної безпеки, підривають ефективність режиму нерозповсюдження зброї масового знищення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+