Слухати

Місію щодо зниження напруги між країнами виконано, - прес-секретар Дуди про візит до України

15 грудня 2017 - 17:37
Завданням візиту президента Польщі Анджея Дуди до Харкова було «зниження напруженості», яке з'явилося протягом останніх декількох місяців, і цю місію було виконано
Місію щодо зниження напруги між країнами виконано, - прес-секретар Дуди про візит до України / Новини на Громадському радіо

Завданням візиту президента Польщі Анджея Дуди до Харкова було «зниження напруженості», яке з’явилося протягом останніх декількох місяців, і цю місію було виконано.

Про це заявив прес-секретар президента Польщі Кшиштоф Лапінський  в ефірі Radiо Warszawa, передає Оnet.pl.

Лапінський переконаний, що з Україною відносини потрібно будувати на історичній правді.

«Не можна погоджуватися на фальсифікацію історії», — вважає він.

За його словами, Дуда з українським колегою Порошенком мали можливість обговорити віч-на-віч багато складних питань, про які не згадувалося під час спільної прес-конференції.

При цьому, за словами Лапінського, поки ще складно визначати тимчасові рамки поліпшення польсько-українських відносин.

«Краще не говорити про часові рамки, щоб потім не бути під тиском часу», — відзначає він.

«Подивимося, як пройдуть переговори між міністрами культури. Це буде першим сигналом, чи буде можливість поліпшити певні справи», — підсумував він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+