Слухати

ОБСЄ досі з’ясовує, чому спостерігач обійнявся із бойовиком «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

ОБСЄ досі з’ясовує, чому спостерігач обійнявся із бойовиком «ЛНР»

15 грудня 2017 - 08:41
Заступник голови місії в Україні не уточнив, чи передбачене за це якесь покарання

ОБСЄ досі з’ясовує, чому їхній спостерігач виконав військове привітання та обійнявся із бойовиком так званої ЛНР під час передачі тіл загиблих бійців АТО.

Про це повідомив перший заступник голови місії в Україні Олександр Хуг, передає в 112 Україна.

«Ми звертаємося до усіх наших спостерігачів і нагадуємо про належні правила поведінки під час патрулювання… Ми нагадуємо нашим спостерігачам, що їхня робота спрямована на добро, вона повинна відбуватися за певними стандартами і має відповідати нашим внутрішнім правилам», — повідомив Хуг.

Він не уточнив, чи передбачене за це якесь покарання.

25 листопада громадський спостерігач місії ОБСЄ обійнявся з бойовиком так званої ЛНР та виконав військове привітання під час передачі тіл українських військових. Пізніше з’ясувалося, що це був представник Росії у місії.

Тоді в ОБСЄ пояснили, спостерігач співпрацює із бойовиком протягом двох років. Українська сторона вважає — це свідчить про позицію людини. Нагадаємо, офіційний Київ наполягає на зменшенні кількості росіян у місії.

До складу місії ОБСЄ в Україні входять представники 40 країн, серед яких 39 спостерігачів із Росії. Із країн ЄС походять 50-60% спостерігачів. Найбільший контингент спостерігачів з США, який загалом становить 66 представників. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+