Слухати

Росія несе загрозу підводним кабелям, — начальник оборони Великобританії  / Новини на Громадському радіо

Росія несе загрозу підводним кабелям, — начальник оборони Великобританії

15 грудня 2017 - 10:39
Кабелі перетинають морське дно, з’єднуючи країни та континенти

Росія поставила нову загрозу перед кабелями зі зв’язку, які пролягають під морем. На цьому наголосив начальник генерального штабу британських збройних сил, передає BBC.

Виступаючи в аналітичному центрі RUSI, сер Стюарт Піч зазначив, що знищення або виведення з ладу кабелів стане «негайним і потенційно катастрофічних» ударом по економіці країн НАТО.

«У відповідь на загрозу, яку представляє модернізація російського військово-морського флоту — як атомних, так і неатомних підводних човнів і надводних кораблів, — ми, разом з нашими атлантичними союзниками, надаємо пріоритет завданням, пов’язаним із захистом морських ліній зв’язку», — повідомив сер Стюарт.

Кабелі перетинають морське дно, з’єднуючи країни та континенти.

«Росія, крім будівництва нових кораблів і підводних човнів, продовжує удосконалювати свої можливості інформаційної війни та інших нових методів ведення війни», — зазначив сер Стюарт.

За його словами, Великобританія і її союзники повинні зрозуміти сенс модернізації російського військово-морського флоту і пропорційно модернізувати власні військово-морські сили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+