Слухати

Фолк-гурт оспівав насильство у кавері на пісню Despacito. Реакція соцмереж / Новини на Громадському радіо

Фолк-гурт оспівав насильство у кавері на пісню Despacito. Реакція соцмереж

15 грудня 2017 - 14:47
Український фолк-гурт «Рожаниця» випустив свою версію популярної пісні Despacito, в якій оспівується сцена домашнього насильства

Український фолк-гурт «Рожаниця» випустив народну версію популярної пісні Despacito, в якій опспівується насильство. У відеоролику йдеться про те, що чоловік б’є дружину через те, що вона не приготувала йому їсти.

«Винесла йому, що з учора іще лишилося. Він сердитий каже: «Їж сама! Ти вчора обіцяла: «Будуть пироги». В хаті ж не було і твоєї ноги. Трясця, де тебе весь день чорти носили?» — так співають у пісні.

Вже у другому куплеті оспівується сцена домашнього насильства: «Він мене коромислом по спині так «Бам! Бам!». Потім ще дубиною по сраці сяк «Бам! Бам!» До куми забігла, синяками вкрита…»

У Фейсбуці розгорнулась дискусія щодо кліпу. Одні люди хвалять кліп, інші ж навпаки — пишуть, що це пропаганда домашнього насильства.

Зокрема, користувачка Мироослава Миколаївна пише: «Ну до чого вже те биття за сито в нинішній час??? До кінця не додивилася-збридилась. Задум був хороший, а втілили, м’яко кажучи, поганенько. Загалом, знов зробили шароварщину. Не вистачило потенціалу, на жаль».

У відповідь автори переконують, що це був жарт.

Редакторка УП.Життя Ольга Ситник обурюється, що так самі жінки «фактично пропагують домашнє насилльство».

Інші ж корисстувачі вважають, що цей відеокліп зроблений із гумором.

доповнюється…

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+