Слухати

В 2018 році буде створено Агентство з підтримки кредитування експорту, - Гройсман

15 грудня 2017 - 17:08
В 2018 році прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував створення Агентства з підтримки кредитування експорту
В 2018 році буде створено Агентство з підтримки кредитування експорту, - Гройсман / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував створення Агентства з підтримки кредитування експорту.

Про це він написав у Twitter.

«У 2018 буде створений важливий інструмент — Агентство з підтримки кредитування експорту. З наступного року нове обладнання буде звільнене від негайної сплати ПДВ, розстрочка на 24 місяці – це великий внесок для модернізації української промисловості», — зазначив він.

 

До слова, Закон про створення експортно-кредитного агентства Верховна Рада підтримала ще у 2016-му році. Його мета — стимулювання експорту товарів (робіт, послуг) українського походження. 

Агентство має здійснювати страхування, перестрахування, надавати гарантії за договорами, які забезпечують розвиток експорту, а також братиме участь у реалізації програми часткової компенсації відсоткової ставки за експортними кредитами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+