Слухати

Журналісти не отримували повідомлення про провадження щодо втручання в особисте життя Медведчука / Новини на Громадському радіо

Журналісти не отримували повідомлення про провадження щодо втручання в особисте життя Медведчука

15 грудня 2017 - 20:52
Редакція програми «Схеми» наполягає: Медведчук є особою, уповноваженою на виконання функцій держави

Журналіст програми «Схеми» (проекту «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший») Михайло Ткач не отримував повідомлень про відкриття провадження за фактом втручання в приватне життя лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука.

Про це Ткач розповів у коментарі Громадському радіо.

«Наразі я жодних повідомлень щодо слідчих дій не отримував. Можу припустити, що за рішенням суду ще не відкрито провадження, а мається лише рішення Печерського суду зобов’язати Нацполіцію відкрити провадження за заявою Віктора Медведчука», — сказав Ткач.

Журналіст нагадав слова голови Служби безпеки України Василя Грицака про те, що Медведчук є уповноваженим України у перемовинах з Москвою щодо обміну полоненими, тому він має виняткове право користуватися прямим сполученням з  Москвою.

«Мені не зрозуміло, чому адвокати Віктора Медведчука і сам Віктор Медведчук вважають, що його перельоти до Москви мають приватний характер. У той час, як право на такі перельоти йому надано згідно з функціями, на які він уповноважений державою», — сказав журналіст.

Нагадаємо, у прес-службі «Українського вибору» заявили, що знімальна група програми «Схеми» 5 і 7 листопада незаконно знімала в аеропорту «Київ» Медведчука, оскільки він є приватною особою, а законним є лише збір і поширення інформації щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави чи органів місцевого самоврядування.

Редакція «Схем» наголошує, що знімальна група перебувала у публічному місці і займалася професійною діяльністю, а охоронці Медведчука заважали журналістам.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+