Слухати

Міністерство оборони США фінансувало дослідження НЛО  / Новини на Громадському радіо

Міністерство оборони США фінансувало дослідження НЛО

16 грудня 2017 - 21:46
З щорічного бюджету Мінстерства оборони США в 600 мільярдів доларів - 22 мільйони мали йти на фінансування "ідентифікації аерокосмічних загроз"

Роками програма досліджувала звіти про непізнані літаючі об’єкти, — передає New York Times з посиланням на членів програми та держслужбовців. 

Міністерство оборони раніше ніколи не визнавало існування такої програми, яка з даними видання почалась у 2007 та згорнулась у 2012 році. Представники Пентагону стверджують, що програма й далі існує, проте її працівники досліджують й інші напрямки не пов’язані з темою НЛО

Частина інформації щодо програми залишається засекреченою. Програма знайшла фінансуввання після запитів Гарі Рейда — депутата Демократичної партії від штату Невада, який очолював більшість у Сенаті у той період та давно цікавився темою космосу. Більшість фінансування отримала компанія дослідження космосу, яку заснував мільярдер і давній друг Рейда — Робер Бігело, який зараз працює в NASA над проектом космічного літака, який зможе розширюватись. 

В одній з травневих програм CBS «60 хвилин», Містер Бігело сказав, що «абсолютно впевнений», що прибульці існують і що НЛО відвідувало Землю. Працюючи разом з компанією Бігело в Лас Вегасі, учасники програми робли звіти про випадки, коли люди помічали літаючі об’єкти, які рухались на дуже великій висоті без слідів від механізму, що мав їх рухати.

Програма також досліджувала відео, на яких відно «зустріч» НЛО з американською військовою авіацією, включаючи «зустріч» з овальним об’єктом, що мав розмір пасажирського літака. Об’єкт помітили два військові F/A-18F неподалік узбережжя біля Сан Дієго у 2004 році. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+