Слухати

Римська міська рада скасувала вигнання стародавнього римського поета Овідія / Новини на Громадському радіо

Римська міська рада скасувала вигнання стародавнього римського поета Овідія

16 грудня 2017 - 22:59
Імператор Октавіан Август вигнав Овідія з міста у грудні 8 року нашої ери

2009 років тому стародавнього поета Овідія вигнали з Риму. Сьогодні Римська міська рада скасувала його вигнання, — передає Ansa. Така пропозиція надійшла від правлячої партії, яка виступає проти істеблішменту «Рух — 5 зірок». Представники партії заявивили, що хочуть «виправити серйозну помилку». 

Нагадаємо, що Публій Овідій Назон (Овідій) — був останнім з поетів «золотої доби» римської літератури. Він є одним з трьох канонічних римських поетів разом з Вергілієм та Горацієм. У засланні на території сучасної Румунії він залишався до кінця свого життя. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+