Слухати

«Ти хто така?»: у Києві побили трансгендерну жінку    / Новини на Громадському радіо

«Ти хто така?»: у Києві побили трансгендерну жінку

16 грудня 2017 - 18:58
Охорона клубу «LIFT» побила трансгендерну активістку Анастасію Крістель Домані

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбук. Детальніше історію Громадському радіо розповіла правозахисниця та очевидиця подій Софія Лапіна.

«У Анастасії зникли речі. Коли ми звернулись до охорони, ті сказали, що зараз нас просто виведуть. А потім четверо охоронців стусанами та фізичної силою поволокли Анастасію з клубу. Я попросила охорону, щоб вони покликали адміністратора. На що вони кілька разів спитали, хто я і що мені тут потібно. Пізніше в адміністраторки я попрохала повернути гроші, бо ми, фактично, в клубі не були. І сказала, що те, що сталось — ненормально. Адміністраторка скзала, що це неможливо. Коли я почала посилатись на чинне законодавство, вона сказала, що це приватна територія. 

Потім охорона почала агресивно зі мною спілкуватись, і мене вивели. Я подзвонила в поліцію». — розповіла Софія Лапіна. 

За словами Лапіної, пізінше поліція бачила як до Анастасії застосовується насилля, але була бездіяльною та глузувала з Анастасії та її документів, де вказано чоловіче ім’я. На прохання Лапіної поводити себе адекватно, поліція відповідала агресивно з нецензурною лексикою. 

Адвокат Анастасії Крістель Домані — Оксана Гузь повідомила Громадському радіо, що вони вже написали заяву до поліції. У прес-службі Нацполіції Києва та патрульній службі Києва відмовились коментувати інцидент Громадському радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+