Слухати

У наземному громадському транспорті Києва з’явиться Wi-Fi

16 грудня 2017 - 11:03
Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна буде в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї
У наземному громадському транспорті Києва з’явиться Wi-Fi / Новини на Громадському радіо

До кінця січня 2018 року «Київпастранс» планує завершити обладнання наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi.

Про це повідомляє прес-служба «Київпастранс». 

«Обладнання транспорту Wi-Fi розпочалося наприкінці вересня цього року. Наразі завершено підключення до мережі Інтернет у трамваях Депо ім.Шевченка та Подільського депо, автобусах Автобусного парку №5. До кінця січня 2018 року планується остаточно завершити обладнання всього наземного громадського транспорту безкоштовним Wi-Fi», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Підвищення цін у маршрутках до 9 гривень безпідставне, - експерт

Безкоштовно користуватися Wi-Fi можна буде в будь-якому автобусі, тролейбусі та трамваї, де в салоні є спеціальна наліпка та інструкція. Для того, аби підключитися до мережі Інтернет, потрібно лише відкрити браузер (Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox або Opera) та перейти на сайт ewifi.com.ua.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+