Слухати

Андрій Любка, Тарас Лютий, Тарас Возняк - фіналісти премії Шевельова

17 грудня 2017 - 10:05
Нагородження фіналістів відбудеться через тиждень
Андрій Любка, Тарас Лютий, Тарас Возняк - фіналісти премії Шевельова / Новини на Громадському радіо

Стали відомі імена фіналістів премії Юрія Шевельова. Це Андрій Любка, Тарас Лютий і Тарас Возняк.

Про це в ефірі Громадського радіо  розповіла членкиня Українського центру Міжнародного Пен-клубу, яка була у складі журі, Оля Гнатюк.

«Нагородження відбудеться за тиждень», — додала Гнатюк.

До слова, нагорода присуджується раз на рік українському авторові за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом року нагородження.

Премія має відзначити внесок автора у невід’ємні для цього жанру цінності: незалежність думки та витонченість стилю.

Запропонувати кандидатів на одержання премії можуть українські та іноземні культурні інституції, наукові центри, творчі об’єднання, приватні особи.

Премія заснована у 2013 році Українським центром Міжнародного ПЕН-клубу, Києво-Могилянською Бізнес-Школою, видавництвом «Дух і Літера» та Українським науковим інститутом Гарвардського університету.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+