Слухати

На Івано-Франківщині у високогір’ї прогнозують сходження небезпечної лавини / Новини на Громадському радіо

На Івано-Франківщині у високогір'ї прогнозують сходження небезпечної лавини

17 грудня 2017 - 11:12
У зв'язку з iнтенсивним випадaнням мокрого снiгу сьогодні у високогір’ї Iвано-Франкiвської області очiкується значна лавинна небезпека 4 рівня

 У зв’язку з iнтенсивним випадaнням мокрого снiгу сьогодні у високогір’ї Iвано-Франкiвської області очiкується значна лавинна небезпека 4 рівня.

Про це повідомляє  УкрГідрометцентр.

«У звязку з iнтенсивним випадaнням мокрого снiгу 16-17 грудня у високогір’ї Iвано-Франкiвської області очiкується дуже значна лавинна небезпека (4 рiвень)», — йдеться в повідомленні.

Також за інформацією УкрГідрометцентру, в  Київській та Чернігівській областях буде сухо, у всіх інших областях очікуються дощі зі снігом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+