Слухати

В окупованому Криму пошкодили інтернет-кабель

17 грудня 2017 - 15:49
Мобільний інтернет на півострові може працювати з перебоями
В окупованому Криму пошкодили інтернет-кабель / Новини на Громадському радіо

17 грудня у Ленінському районі окупованого Криму пошкодили волоконно-оптичний кабель магістральної лінії, що зв’язує півостровів з російською Кубанню.

Про це повідомляє видання «Кримінформ» з посиланням на підконтрольного Кремлю «заступника міністра внутрішньої політики інформації і зв’язку» півострова Максима Яковлєва.

«Орієнтовно на ділянці між Леніно і селищем Горностаївка під час робіт з будівництва траси «Таврида» був пошкоджений оптоволоконний магістральний кабель. Це кабель «К-Телекому» (мобільний оператор Win-mobile), який обслуговується «Міранда-медіа». Відновлювальні роботи будуть завершені орієнтовно до 18:00», — повідомив Яковлєв.

Будівельники «Тавриди» заперечили причетність до пошкодження кабелю.

Пізніше Яковлєв уточнив, що кабель був пошкоджений приватною особою. Мовляв, чоловік почав земельні роботи на своїй ділянці, через яку проходить магістральна оптоволоконна лінія.

В абонентів Win-mobile можливі перебої з мобільним інтернетом.

Подібні проблеми виникають не вперше. 19 вересня в окупованому Криму частина жителів залишилася без мобільного інтернету через пошкодження магістрального волоконно-оптичного кабелю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+