Слухати

В Україну прибув Вифлеємський вогонь миру (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Україну прибув Вифлеємський вогонь миру (ФОТО, ВІДЕО)

17 грудня 2017 - 21:42
Українська делегація привезла його з Австрії, головного Віденського собору

Сьогодні, 17 грудня, в Україну прибув Вифлеємський вогонь миру. Про це інформує прес-служба Національної скаутської організації Пласт.

Цього року делегація привезла Вифлеємський вогонь миру з Австрії, головного Віденського собору.

Представники Пласту спершу привезли Вифлеємський вогонь миру в Київ, а пізніше — передали громаді Львова, після чого долучилися до урочистого «запалення» головної ялинки міста.

Найближчими днями Вифлеємський вогонь миру розвезуть в головні собори українських Церков.

Нагадаємо, акцію започаткувала Австрійська телерадіокомпанія як акт благодійності у 1988 році. Організатори хотіли донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом.

Вперше Вогонь до України потрапив ще у 1992 році, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході.

Цього року українська делегація отримала Вифлеємський вогонь миру на щорічній церемонії у головному соборі Відня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+