Слухати

НАЗК хоче притягнути голову Держпродспоживслужби до адміністративної відповідальності

18 грудня 2017 - 17:04
НАЗК вваважає, що Володимир Лапа здійснив «адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією»
НАЗК хоче притягнути голову Держпродспоживслужби до адміністративної відповідальності / Новини на Громадському радіо

Національне агентство з питань запобігання корупції готує протокол на голову Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапу.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Лапу запросили до НАЗК «для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу».

НАЗК стверджує, що Лапа у період з 26 квітня 2015 року по 30 травня 2017року не вийшов зі складу правління ТОВ «Український клуб аграрного бізнесу» та не склав повноважень Голови комісії з припинення (ліквідатора) цього товариства.

«Цим було порушено встановлену пунктом 2 частини першої статті 25 Закону заборону щодо входження до складу правління, інших виконавчих та контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.  Вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — пояснили у НАЗК виклик Лапи.

Його запросили до НАЗК на 21 грудня 2017 року.

Нагадаємо, раніше НАЗК направило до суду протокол на співробітницю ДФС через придбання авто.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+