Слухати

Незаконно ув’язненому у Криму журналісту Миколі Семені частково пом’якшили вирок  / Новини на Громадському радіо

Незаконно ув'язненому у Криму журналісту Миколі Семені частково пом'якшили вирок

18 грудня 2017 - 15:42
«Суд» пом’якшив вирок журналісту в частині додаткового покарання

Сьогодні, 18 грудня, підконтрольний Росії «Верховний суд Криму» задовольнив апеляцію захисту журналіста Миколи Семени у частині додаткового покарання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Антон Наумлюк. 

Так, суд залишив без змін попередній вирок журналісту Миколі Семені, проте скоротив термін заборони займатися публічною діяльністю з трьох до двох років.

Вирок Миколі Семені з приводу позбавлення волі терміном на 2,5 роки умовно залишається в силі.

Нагадаємо, 7 грудня 2016 року слідчий в анексованому Криму висунув журналістові Миколі Семені звинувачення в остаточній редакції у кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації». Кримінальна справа, складена слідчими, має шість томів.

На допиті ФСБ Микола Семена заявив, що в своїх матеріалах реалізовував право на «вільне висловлення думки».

Проте 22 вересня Залізничний районний суд у анексованому Росією Криму засудив журналіста до 2 років та 6 місяців умовно, а також заборонив вести публічну діяльність на три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+