Слухати

Саакашвілі прийшов на допит у ГПУ, але свідчення давати відмовився (ФОТО, ВІДЕО)

18 грудня 2017 - 10:47
Саакашвілі заявив, що даватиме свідчення лише СБУ

 

 

Колишній Президент Грузії, керівник політичної партії «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі прийшов на допит у Генеральну прокуратуру.

Його викликали у справі про сприяння учасникам злочинних організацій. Перед допитом він сказав журналістам, що прийшов на допит, бо отримав офіційну повістку. Проте свідчень у справі Михеїл Саакашвілі так і не дав.   

Його адвокат Руслан Чорнолуцький заявив, що слідчі Генпрокуратури не мають повноважень, адже слідчим органом визначено слідчий відділ Служби безпеки України.

У свою чергу прокурор Говорущак заявив про те, що Саакашвілі зірвав допит, тому прокуратура викликатиме його повторно. За словами Говорущака, підслідність визначена судом за ГПУ

Нагадаємо, Саакашвілі інкримінують сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їх злочинної діяльності (ч. 2. ст. 256 Кримінального кодексу України).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+