Слухати

Українська частина СЦКК продовжить свою діяльність у звичному режимі, – МЗС

18 грудня 2017 - 17:12
Російські офіцери у СЦКК раніше заявили про те, що завтра покинуть Донбас

Українська частина СЦКК продовжить свою діяльність у звичному режимі попри те, що російські офіцери у СЦКК заявили про те, що завтра покинуть Донбас.

Про це інформує прес-служба МЗС України.

«Українська частина СЦКК продовжить свою діяльність у звичному режимі, працюючи з СММ ОБСЄ у двосторонньому форматі та докладаючи усіх можливих зусиль для забезпечення безпеки персоналу Місії під час здійснення нею моніторингу ситуації в рамках свого мандату», — сказано у повідомленні МЗС.

Водночас у відомстві наголошують на тому, що такий крок російських офіцерів свідчить про те, що Москва не полишає спроб змусити Україну та міжнародних партнерів розпочати т.зв. «прямий діалог» з бойовиками незаконних збройних формувань.

Також у МЗС підкреслили, що таким чином Кремль значно підвищує безпекові ризики для СММ ОБСЄ, в тому числі з метою нав’язування Україні та її міжнародним партнерам неприйнятного варіанту розміщення миротворців ООН на Донбасі.

Нагадаємо, представники Росії у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК19 грудня покине територію України.

Відповідну заяву опублікувало Міністерство зовнішніх справ Росії.

Російське відомство стверджує, що українська сторона свідомо для військовослужбовців РФ створювала «напружену морально-психологічну обстановку, чинила перешкоди для виконання ними своїх службових обов’язків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+