Слухати

Автодороги в Україні розчищає майже 1000 одиниць техніки (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Автодороги в Україні розчищає майже 1000 одиниць техніки (ВІДЕО)

19 грудня 2017 - 08:50
Випадків обмороження під час заторів немає

Для забезпечення проїзду та розчистки автодоріг на території України залучено 988 одиниць техніки та 1 407 чоловік.

Про це повідомляє ДСНС.

18 грудня сніг інтенсивно падав у Києві, Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській областях.

«Підрозділами ДСНС із снігових заметів вилучено 333 одиниць автотранспортних засобів, надано допомогу 593 громадянам. Випадків обмороження під час заторів немає», — йдеться у повідомленні.

У Києві до рятувальних робіт всього було залучено 21 одиниць техніки та 44 рятувальники. Із снігових заметів витягнули 127 автівок та допомогли 180 громадянам.

У Київській області розчищали сніг 7 одиниць техніки та 18 рятувальників. Зі снігових заметів вилучено близько 120 машин та надано допомогу понад 280 громадянам.

У Житомирській області до рятувальних робіт було залучено 4 одиниць техніки та 15 рятувальників. Із снігових заметів вилучено 59 автомобілів, надано допомогу 72 громадянам.

Унаслідок потужного снігопаду, що розпочався в ніч на 18 грудня, на дорогах у столиці України утворилися кілометрові затори.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+