Слухати

Через неякісні російські двигуни «Богдан Моторс» відклав запуск тролейбусів у Херсоні / Новини на Громадському радіо

Через неякісні російські двигуни «Богдан Моторс» відклав запуск тролейбусів у Херсоні

19 грудня 2017 - 20:43
У Херсоні через несправність двигунів чотири нових тролейбуси зможуть вийти на лінію із запізненням у більше ніж два місяці

Компанія «Богдан Моторс» для виробництва автобусів використовує двигуни російського виробництва. Про це стало відомо на засіданні виконкому міськради Херсона під час обговорення відсутності на лінії раніше закуплених чотирьох тролейбусів. Через їхню низьку якість на маршрути в Херсоні не можуть вийти нові тролейбуси. 

Як повідомляє місцеве видання «Гривна», у Херсоні на лінію не вийшли чотири тролейбуси компанії «Богдан Моторс».

Під час засідання керівник КП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов заявив, що причина відсутності тролейбусів на лінії — несправність двигунів, які відправлені постачальнику до російського міста Псков.

«Двигуни несправні. Їх зняли і відправили в «Богдан Моторс». Звідти їх відправили постачальнику в Псков в Російську Федерацію. Пізніше ми отримали повідомлення, що «Богдан Моторс» отримав натомість нові, але у них та ж сама проблема, що і у попередніх. Вчора нам повідомили, що чергові нові двигуни прибудуть з Росії в «Богдан Моторс» 15-17 січня», — сказав Єгор Устинов.

trolleybust70 117.jpg

Богдан Т70117, модель тролейбуса, яку закупили для пасажироперевезень в Херсоні і Києві // busplant.bogdan.ua
Богдан Т70 117, модель тролейбуса, яку закупили для пасажироперевезень в Херсоні і Києві
busplant.bogdan.ua

Улітку 2017 року «Богдан Моторс» виграв поставку чотирьох тролейбусів до Херсона. Вже на початку листопада тролейбуси доставили до міста, але ті так і не почали роботу через несправність.

Як зазначається на сайті «Богдан Моторс», загальна вартість закуплених тролейбусів становить 18,9 млн. грн.

У компанії так описують поставлені тролейбуси: «Богдан Т70 117» – це 12-метровий міський, 100% низькопідлоговий тролейбус загальною пасажиромісткістю 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). У конструкції тролейбуса використані комплектуючі як українських, та і відомих світових виробників».

Про наявність російських комплектуючих нічого не сказано.

Нагадаємо, 2 червня 2017 року Богдан виграв тендер на поставку до Києва 80 тролейбусiв такої самої моделі (60 одинарних Т70 117 та 20 зчленованих нового типу Т90 117) до кiнця 2017 року. За даними сайту Prozorro, загальна вартість тендеру становить 499,9 млн гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+