Слухати

Генасамблея ООН підтримала оновлену Резолюцію щодо прав людини у Криму

19 грудня 2017 - 21:02
Вона вимагає скасувати в окупованому Криму заборону Меджлісу кримськотатарського народу

Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію з прав людини в анексованому Криму. За це проголосували 70 країн, проти — 26, утрималися — 76.

У документі міститься вимога до Росії виконати тимчасові заходи рекомендацій Міжнародного суду ООН. Зокрема, скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу і забезпечення навчання українською і кримськотатарською мовами в Криму.

Оновлений проект резолюції з прав людини в Криму був прийнятий 14 листопада в Нью-Йорку на засіданні Третього комітету Генасамблеї ООН.

Президент України Петро Порошенко привітав це рішення. Російський глава Криму Сергій Аксьонов назвав проект резолюції по Криму «зброєю в гібридної війні проти Росії».

Прийнята резолюція підтверджує існування збройного конфлікту між Україною та Росією (прирівнює анексію до збройного конфлікту), закликає Росію виконувати рішення Міжнародного суду, засуджує практику РФ застосовувати проти кримчан ретроспектива правосуддя, засуджує відсутність доступу до Криму Моніторингової місії ООН та вимагає надати їй відповідний мандат та відзначає досягнення України в спрощенні доступу до Криму журналістів та міжнародних спостерігачів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+