Слухати

Сніг і повільна робота комунальників призвели до запізнень «швидкої» у Києві / Новини на Громадському радіо

Сніг і повільна робота комунальників призвели до запізнень «швидкої» у Києві

19 грудня 2017 - 23:43
Лікарі «швидкої допомоги» у Києві розказують про пізніші приїзди на виклики через нечищені вулиці. Через неприбрані кучугури пацієнтів доводилося з машин переносити до лікарні на ношах

Лікарка «швидкої допомоги» з Києва написала у Facebook про надзвичайні умови в яких працювали медики під час дводенного снігопаду в Києві. Зокрема вона  написала, що через стан доріг норма доїзду машин на виклик збільшилась утричі.

Лайма Гейдар розказала, що лікарні не розчищали до ранку. Через це вночі машини екстреної допомоги під’їздили до головних воріт, а далі бригади тягли пацієнтів на ношах через сніг:

«Наприклад, у третю лікарню на Запорожця заносили хворих саме так. Сьогодні по місту проїхати неможливо. Двори не чищені, Троєщина і Куренівка — взагалі мовчу. Розвернутися неможливо. Рази чотири застрягали так, що думали все, доїздилися. Норма доїзду в десять хвилин перетворилася на півгодини».

Також лікарка нарікає, що в деяких під’їздах не було електрики, ліфти не працювали. Деінде неможливо було під’їхати до будинків, треба було з обладнанням пересуватися по снігу.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+