Слухати

ТОП-10 здобутків Громадського радіо в 2017 році / Новини на Громадському радіо

ТОП-10 здобутків Громадського радіо в 2017 році

01 січня 2018 - 23:20
Кінець грудня, а отже час підбивати підсумки радійного року. 2017-ий став роком нових викликів та зміни формату для Громадського радіо

Наш головний пріоріет залишається незмінним – ми створюємо незаангажоване та відповідальне мовлення. 

1) Громадське радіо зібрало 450 836 гривень на розвиток незалежного українського медіа

Цілий рік ми збирали доброчинні внески на платформі колективного фінансування проектів «Спільнокошт» у проекті «Громадське радіо у твоєму місті». Наші доброчинці довірили на розвиток незалежного українського медіа 450 836 гривень.

Поки тривала кампанія ми провели 14 майстер-класів та лекцій, 2 радіовечірки, 3 благодійні аукціони (частина грошей з аукціонів ми передали Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб»).

Наші доброчинці дуже і дуже різні. Це і Марія Сергіївна з смт Петропавлівка, яка щомісяця перераховує нам з пенсії 100 гривень попри насміхання місцевого банку. Це і Олександр Старинський, який слухає нас із Франції, називає Громадське радіо шматочком України у навушниках та кожен раз перераховує по декілька тисяч гривень.

2) Провели виїзні прямі ефіри Громадського радіо у Львові (вперше в рамках “Форуму видавців”), Луцьку, Харкові, Маріуполі, Костянтинівці, Дніпрі, Черкасах, Шполі, Києві

Ефіри відбувалися у рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання. Цей проект продовжиться у 2018 році!

3) 4 вересня 2017 року програма «Громадська хвиля» зазвучала на першому каналі Українського радіо, як це було упродовж 2014-2016 років

Для Громадського радіо – це означає залучення більшої аудиторії, близько 50 тисяч слухачів за вечір по всіх великих українських містах, в тому числі, на частоті 105 FM у Києві.

4) Зробили щорічною Премію «Media etc. 2.0» разом із нашими парнерами з Інституту податкових реформ

«Media etc. 2.0» — це Національна премія для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва.

Дебютувавши у 2016 р., премія здобула визнання серед медійної спільноти та відкриває нові можливості.

5) Ми змінили формат, додавши відеоверсії програм до звуку, фото та тексту

У 2017 році Громадське радіо запустило повноцінні відеотрансляції зі студії та створили успішний документальний відео-проект «Моя історія».

«Моя історія» короткі документальні історії відомих і невідомих людей в контексті важливих подій країни. Прожити, відчути і почути атмосферу часу можна за декілька хвилин.

6) Ведучі Громадського радіо Лариса Денисенко та Андрій Куликов стали посланцями доброї волі ООН, а Ольга Веснянка стала фіналісткою Конкурсу «Репортери надії в Україні» за матеріал «Як боротись з ксенофобними листівками» (спільна програма Ромського радіо Chiriklo та Громадського радіо). За значний особистий внесок у розвиток телерадіопростору та з нагоди Дня журналіста Нацрада відмітила роботу Директора ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександра Бузюка.

7) Ми створили 15 нових програм, на теми від прав людини до сучасного джазу

Це такі програми як: “Цією людиною був Альберт Ейнштейн”, “Звільніть наших рідних”, “Правда проти політиків”,  “Громадське радіо в твоєму місті”, “П’ята графа”, “Доведи, що кохаєш”, “Реформи: інструкція до використання”, “Мова джазу” з Михайлом Балогом, “Jazz Train from Ukraine”, “Нова українська”, У.Б.Д”“Музична грамота”, “Права людини”,  “Корінці”, «Сусіди ПРО» та “Грамадская хваля”.

8) Почала виходити програма білоруською мовою – “Громадська хваля

Нерегулярний подкаст про Бєларусь і Україну, для Бєларусі та України. Волонтерський проект, що виходить білоруською та російською, а інколи і українською, мовами.

9) Зросла кількість дописувачів в соціальних мережах

Зокрема, майже 41 000 читачів у Twitter та більше 33 000 на Facebook

10) Наша аудиторія стабільно зростала

За рік аудиторія веб-сайту Громадського радіо виросла на більш ніж 13 відсотків. 2017 року читачі і слухачі заходили на hromadskeradio.org 6,1 мільйонів разів. Іще понад 630 тисяч разів наші подкасти слухали на Soundcloud.com, при цьому кількість прослуховувань тут виросла на більш ніж 30 відсотків. 

Переглянути наш рейтинг здобутків за 2016 рік 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+